DOPRAVA

    Společnost PHU Gawor Agata Gawor není jen společnosti pro nákup obilí, ale i dopravní služby na nejvyšší úrovni. Nabízíme Vám služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy.
    Mnohaleté zkušenosti řidičů, moderní, prvotřídní tahače návěsů, DAF, Scania a Volvo zaručují rychlé dodání a 100% spokojenost zákazníka.
    Zárukou spolehlivosti je pravidelně renovovaný vozový park skládající se z 12 tahačů návěsů, které splňují ekologické normy Euro 6. V současné době je nejstarší tahač s rokem výroby 2013.
     S ohledem na bezpečnost našich zaměstnanců a nakládky, pro tahače a návěsy využíváme služeb pouze autorizovaných servisů.
     Naše vozidla jsou vybavena satelitním monitorovacím systémem G-BOX, který umožňuje neustálé sledování nákladu od počátku přijetí objednávky do konce její splnění.
    Díky více než 20-leté zkušeností v oboru, vysoké způsobilosti řidičů a dobře organizovaného plnění služeb máme mnoho stálých obchodních partnerů v tuzemsku a v sousedních státech - České republice, Slovensku, Německu, Maďarsku.